KONST / Litografier / Grafiska blad 13956726
nr 1395 6726
Grafiska blad
2 st, Frankrike, erotiska, yttermått inklusive ram: 46x38 cm. Ej signerad
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:15:57
200 kr
300 kr